arrow_submit
Hledání
Molotow - Serach Head
 • WATERCOLOR PAPER sketchpad akvarelový papír A4 na šířku

  WATERCOLOR PAPER sketchpad akvarelový papír A4 na šířku
  SKU: 801220
  HMOTNOST: 0.4550 kg
  • POPIS

   Ve spolupráci s francouzskou firmou Clairefontaine byl tento Watercolor Paper Sketchpad vytvořen speciálně pro použití s fixy na vodní bázi - kde je výrazný rozdíl oproti běžným akvarelovým papírům, které se vyrábějí pro štětce. Akvarelový papír se skládá ze 100% celulózy s gramáží 300g/m2, a zabraňuje silnému prosakování inkoustu a má na každé straně listu odlišnou strukturu. Jelikož nám záleží i na našem životním prostředí, je papír absolutně bez kyselin a veganský.

   Tato nová generace akvarelového papíru je rozměrově stálá i po pokrytí velké plochy mokrým inkoustem. Na rozdíl od klasických akvarelových papírů není nutné tento papír před aplikací namáčet vodou – skvělý akvarelový efekt získáte i na suchém povrchu! Barvy jsou interpretovány naprosto věrně, protože čistý bílý papír nevede k žádnému zkreslení barev.

    

   Tento produkt a další skicáky v nabídce jsou vyrobeny procesem šetrným k přírodě od renomovaného výrobce Clairefontaine. Tato značka je od roku 1858 synonymem pro kvalitní papírenské výrobky a je to jediný podnik v Evropě, který papír nejen vyrábí, ale také dále zpracovává.

    

  • INFORMACE O PRODUKTU

  • SOUBORY KE STAŽENÍ

  NEBO