arrow_submit
Hledání
Molotow - Serach Head
 • LIQUID CHROME™ FIX CALLIGRAPHY 3MM

  LIQUID CHROME™ FIX CALLIGRAPHY 3MM
  SKU: 703106
  HMOTNOST: 0.0312 kg
  • POPIS

   Molotow LIQUID CHROME™ který byl vydán k 20 výročí značky MOLOTOW™ je nejlepší stříbrná/chromová fixa na trhu. Její zrcadlový lesk, který nejlépe vynikne na hladkých a nesavých površích oslňuje pravidelně oči všech, kdo se na něj podívají.

   • Pumpovací fixa Molotow LIQUID CHROME 3mm je vybavena standartním vyměnitelným 3mm kaligrafickým vláknovým hrotem pro kaligrafické kreace. Po vypsání lze znova naplnit. Při častém plnění doporučujeme zakoupit Refill Extension plnící nádstavec velikosti A, pro snadnější a čistější plnění.

   Fixy s vysoce pigmentovanou speciální barvou LIQUID CHROME™ neboli tekutým chromem, který je unikátní díky jeho zrcadlovému efektu a jeho bezkonkurenční odolnosti proti poškrábání a otěru. Tahle fixa za svou existenci ukazuje, že našla oblibu v různých sférách, jako modelářství, graffiti, hobby a D.I.Y. scéně. Samotná barva je vysoce pigmentovaná speciální barva na alkoholové bázi, a doporučení je nelakovat. Nejvíce vynikne na hladkých a nesavých površích, a doporučujeme saomzřejmě vyzkoušet před použitím kompatibilitu povrchu.   Liquid Chrome najde využití nejen v modelářské, graffiti, hobby a D.I.Y. scéně, tuhle stříbrnou fixu prostě musíte aspoň zkusit.

    

   NEBEZPEČÍ

   H226 Hořlavá kapalina a páry
   H336 Může způsobit ospalost nebo závratě

    

  • INFORMACE O PRODUKTU

  • VIDEA

  NEBO