arrow_submit
Hledání
Molotow - Serach Head
 • LIQUID CHROME TWIN MARKER oboustranná 1,5mm & 4mm

  LIQUID CHROME TWIN MARKER oboustranná 1,5mm & 4mm
  SKU: 703107
  HMOTNOST: 0.0312 kg
  • POPIS

   Molotow LIQUID CHROME™ který byl vydán k 20 výročí značky MOLOTOW™ je nejlepší stříbrná/chromová fixa na trhu. Její zrcadlový lesk, který nejlépe vynikne na hladkých a nesavých površích oslňuje pravidelně oči všech, kdo se na něj podívají.

   • Nevěděli jste, jaký si koupit rozměr? Od března 2023 je pumpovací fixa Molotow LIQUID CHROME ve verzi oboustranné s 1,5mm vláknovým hrotem a 4mm standartním vláknovým hrotem. Samořejmostí je možnost znovunaplnění. Zároveň je fix od výroby vybaven Refill Extension nádstavcem, který umožňuje snadnější plnění.

   Fixy s vysoce pigmentovanou speciální barvou LIQUID CHROME™ neboli tekutým chromem, který je unikátní díky jeho zrcadlovému efektu a jeho bezkonkurenční odolnosti proti poškrábání a otěru. Tahle fixa za svou existenci ukazuje, že našla oblibu v různých sférách, jako modelářství, graffiti, hobby a D.I.Y. scéně. Samotná barva je vysoce pigmentovaná speciální barva na alkoholové bázi, a doporučení je nelakovat. Nejvíce vynikne na hladkých a nesavých površích, a doporučujeme saomzřejmě vyzkoušet před použitím kompatibilitu povrchu.   Liquid Chrome najde využití nejen v modelářské, graffiti, hobby a D.I.Y. scéně, tuhle stříbrnou fixu prostě musíte aspoň zkusit.

    

   NEBEZPEČÍ

   H226 Hořlavá kapalina a páry
   H336 Může způsobit ospalost nebo závratě

    

  • INFORMACE O PRODUKTU

  • VIDEA

  NEBO