arrow_submit
Hledání
Molotow - Serach Head
 • LIQUID CHROME BASIC SET

  LIQUID CHROME BASIC SET
  SKU: 703113
  HMOTNOST: 0.0535 kg
  • POPIS

   Všechny dobré věci přicházejí ve třech. Proto je náš bestseller LIQUID CHROME nyní k dispozici v praktické sadě po 3 kusech. LIQUID CHROME je známý pro svůj vynikající zrcadlový efekt, který nejvíce vynikne na nesavých površích. Díky výměnným hrotům a praktické náplni 30ml lze tyto fixy používat znovu a znovu.

   Různé šířky tahu, které lze vytvořit pomocí popisovačů z tohoto LIQUID CHROME setu, umožňují psát filigránové písmo nebo malovat větší plochy. Fixy jsou proto vhodné pro dekorační účely všeho druhu - zejména na hladké povrchy. Se sadou LIQUID CHROME SET jste proto dokonale vybaveni, abyste mohli dát průchod své kreativitě.

   Molotow LIQUID CHROME™ který byl vydán k 20. výročí značky MOLOTOW™ je nejlepší stříbrná/chromová fixa na trhu. Její zrcadlový lesk, který nejlépe vynikne na hladkých a nesavých površích oslňuje pravidelně oči všech, kdo se na něj podívají.

   • Pumpovací fixy Molotow LIQUID CHROME jsou vybaveny standartními vyměnitelnými hroty. Po vypsání jdou znovu naplnit. Při častém plnění doporučujeme zakoupit Refill Extension plnící nádstavec velikosti, pro snadnější a čistější plnění.

   Liquid Chrome je vysoce pigmentovaná speciální stříbrná permanentní barva na alkoholové bázi, která je unikátní díky jejímu zrcadlovému efektu a její bezkonkurenční odolnosti proti poškrábání a otěru. Je jedinečným výsledkem dlouhodobého vývoje BURNER™ inkoustu.


   Liquid Chrome najde využití nejen v modelářské, graffiti, hobby a D.I.Y. scéně, tuhle stříbrnou fixu prostě musíte aspoň zkusit.

  • INFORMACE O PRODUKTU

  • VIDEA

  • SOUBORY KE STAŽENÍ

  NEBO