arrow_submit
Hledání
Molotow - Serach Head
 • Blender Pump Softliner 1mm soft brush

  Blender Pump Softliner 1mm soft brush
  SKU: 699039
  HMOTNOST: 0.0235 kg
  • POPIS

   Blender Pump Softliner pumpovací fix s jemným 1mm stětcovým hrotem na alkoholové bázi nabízí dvě řešení v jednom pro téměř všechny inkousty na alkoholové bázi.

    

   Kromě specifického zesvětlení pro indivudální barevné odstíny, tento pumpovací softliner popisovač může být použit v několika vrstvách jako dokončovací čirý nátěr. Výsledkem je plastická barevná aplikace pro vysoce kvalitní vzhled.

    

   S jeho 1mm jemným štětcovým hrotem můžete dělat tenké linky ale i tlusté, záleží totiž jak se do toho opřete.  Je to v podstatě revoluční pumpovací brushpen, kdy si množství barvy v hrotu určujete podle toho, kolik načerpáte barvy do hrotu. Tyto fixy vyžadují speciální zařízení pro aktivaci a čerpání barvy, protože při této činnosti se samotným měkkým hrotem hrozí jeho poškození. Z tohoto důvodu mají Softlinery patentovaný vršek, který umožňuje aktivaci a čerpání barvy do hrotu.

    

   Díky jeho všestranosti, je Pump Softliner univerzální pro design, grafiku, kaligrafii a umění. 

    

   Fix lze po vypsání znova naplnit, v souladu s filozofií Refill-Exchange-Mix. Molotow fixy jsou vybaveny patentovaným kapilárním systémem, který umožňuje plynulou distribuci barvy do hrotu a její konstantní rozložení a obsahují vyhlášený ventil Flowmaster™, kterým lze snadno kontrolovat konstantní výstup barvy. Flexibilita tohoto prázdného popisovače může být sotva překonána, při správné údržbě vydrží až 50 znovunaplnění a s použitím Refill Extension plnícího nádstavce se zvýší objem fixy a usnadní se plnění a míchání odstínů.

  • INFORMACE O PRODUKTU

  • další informace

  • VIDEA

  • SOUBORY KE STAŽENÍ

  Běžná cena: 253,00 Kč

  Speciální cena 153,30 Kč

  NEBO

  SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY