arrow_submit
Hledání
Molotow - Serach Head
 • Calligrafx Pump Softliner 2mm soft chisel

  Calligrafx Pump Softliner 2mm soft chisel
  SKU: 211020
  HMOTNOST: 0.0222 kg
  • POPIS

   Kaligrafie nebyla nikdy jednodužší!

    

   Díky jeho jemnému kaligrafickému štětcovému 2mm hrotu, CALLIGRAFX Pump Softliner pumpovací fix je opravdový expert svého druhu. V kombinaci s vysoce kryvým CoversAll™ inkoustem, by neměl chybět v produktové škále jakéhokoliv umělce!

    

   S jeho 2mm jemným kaligrafickým hrotem můžete dělat tenké linky ale i tlusté, záleží totiž jak se do toho opřete.  Je to v podstatě revoluční pumpovací brushpen, kdy si množství barvy v hrotu určujete podle toho, kolik načerpáte barvy do hrotu. Tyto fixy vyžadují speciální zařízení pro aktivaci a čerpání barvy, protože při této činnosti se samotným měkkým hrotem hrozí jeho poškození. Z tohoto důvodu mají Softlinery patentovaný vršek, který umožňuje aktivaci a čerpání barvy do hrotu.

    

   Díky jeho všestranosti, je Pump Softliner univerzální pro design, grafiku, kaligrafii a umění. Pump Softliner je Ideální nejen pro kaligrafické umělecké díla.

    

   Fix lze po vypsání znova naplnit, v souladu s filozofií Refill-Exchange-Mix. Molotow fixy jsou vybaveny patentovaným kapilárním systémem, který umožňuje plynulou distribuci barvy do hrotu a její konstantní rozložení a obsahují vyhlášený ventil Flowmaster™, kterým lze snadno kontrolovat konstantní výstup barvy. Flexibilita tohoto prázdného popisovače může být sotva překonána, při správné údržbě vydrží až 50 znovunaplnění a s použitím Refill Extension plnícího nádstavce se zvýší objem fixy a usnadní se plnění a míchání odstínů.

  • INFORMACE O PRODUKTU

  • SOUBORY KE STAŽENÍ

  Běžná cena: 281,00 Kč

  Speciální cena 175,00 Kč

  NEBO