arrow_submit
Hledání
Molotow - Serach Head
 • Prázdný Pump Softliner 223EM 2mm brush chisel

  Prázdný Pump Softliner 223EM 2mm brush chisel
  SKU: 211012
  HMOTNOST: 0.0160 kg
  • POPIS

   Pumpovací prázdná fixa Molotow™ typu Pump Softliner 223EM je vybavena unikátním vyměnitelným 2mm jemným štětcovým dlátovým hrotem pro precizní a energické tahy, se kterým můžete dělat tenké linky ale i tlusté a díky dlátovému hrotu i kaligrafické aplikace, záleží totiž jak se do hrotu opřete.  Je to v podstatě revoluční pumpovací brushpen, kdy si množství barvy v hrotu určujete podle toho, kolik načerpáte barvy do hrotu. Tyto fixy vyžadují speciální zařízení pro aktivaci a čerpání barvy, protože při této činnosti se samotným měkkým hrotem hrozí jeho poškození. Z tohoto důvodu mají Softlinery patentovaný vršek, který umožňuje aktivaci a čerpání barvy do hrotu.

    

   Díky jeho všestranosti, je univerzální pro design, grafiku, kaligrafii a umění. Pump Softliner je Ideální pro všechny aplikace akvarelu a kolorování – dokonce kaligrafické umělecké díla nejsou problém. 

    

   Fix lze po vypsání znova naplnit, v souladu s filozofií Refill-Exchange-Mix. Molotow fixy jsou vybaveny patentovaným kapilárním systémem, který umožňuje plynulou distribuci barvy do hrotu a její konstantní rozložení a obsahují vyhlášený ventil Flowmaster™, kterým lze snadno kontrolovat konstantní výstup barvy. Flexibilita tohoto prázdného popisovače může být sotva překonána, při správné údržbě vydrží až 50 znovunaplnění a s použitím Refill Extension plnícího nádstavce se zvýší objem fixy a usnadní se plnění a míchání odstínů.

    

   Třešnička na dortu: popisovač je kompatibilní hlavně s našimi barvami Molotow™, ale i téměř se všemi barvami a inkousty - jedný limit je, aby barva byla dostatečně řídká aby protekla hrotem -  velice oblíbená kombinace je s Blackliner 30ml černou nebo ONE4ALL™ akrylem, který je občas potřeba decentně naředit vodou, naopak Liquid Chrome nedoporučujeme. 

    

  • INFORMACE O PRODUKTU

  • SOUBORY KE STAŽENÍ

  NEBO