arrow_submit
Hledání
Molotow - Serach Head
 • ONE4ALL™ Acrylic Twin Main-Kit 2

  ONE4ALL™ Acrylic Twin Main-Kit 2
  SKU: 200484
  • POPIS

   Populární ONE4ALL™ akrylické oboustranné pumpovací fixy v 12ks balení speciálně zabaleném v atraktivním, průhledném šroubovacím polypropylenovém boxu. Mimo to, každý Acrylic Twin fix je dodáván automaticky s Refill Extension plnícím nádstavcem (pro rychlé a čisté plnění) - pro větší plnící kapacitu a zábavu při míchání vlastních odstínů.

   Na jedné straně 4mm hrot a na druhé 1,5mm - to je přesně to, co eliminuje rozhodování jestli si vzít tenkou nebo tlustou - nyní stačí vzít Acrylic Twin!

   Vysoce kryvý a UV záření odolný téměř na všech površích: trvanlivý popisovací systém ONE4ALL™ byl vytvořen pro znovunaplňování a je vždy spolehlivý ve všech jeho funkcích. Nízké opotřebení a četná možnost aplikací nabízejí přidanou hodnotu těmto popisovačů. Ať už malujete surf, plátno, ledničku, graffiti nebo tenisky: nic není nemožné. ONE4ALL™ Acrylic Twin je k dispozici ve 48 odstínech (samozřejmost jsou náhradní náplně ve velikostech 30ml a 180ml). Individuální nuance a barevné odstíny lze snadno namíchat. Efektové barvy dělají vybarvování mnohem atraktivnější. Neměl by chybět v sortimentu žádného umělce!

  • INFORMACE O PRODUKTU

  • VIDEA

  • SOUBORY KE STAŽENÍ

  Availability: Není skladem