arrow_submit
Hledání
Molotow - Serach Head
 • AQUA COLOR BRUSH COMPLETE BUNDLE 1

  AQUA COLOR BRUSH COMPLETE BUNDLE 1
  SKU: 200294-A
  HMOTNOST: 0.8000 kg
  • POPIS

   Tento AQUA COLOR BRUSH COMPLETE SET se skládá ze všech 36 odstínů těchto skvělých brushpenů, včetně pěnového podstavce a sadě tenkých linerů BLACKLINER SET 1.

    

   Při koupi tohoto setu ušetříte 268Kč.

    

   Molotow AQUA COLOR BRUSH fixa nebo také brushpen, s rozměrově stabilním, elastickým štětcovým hrotem sjednocuje trvanlivost a užitečnost, speciálně pro skupinu zákazníků jako studenti a děti, kdy můžou mít větší spotřebu. Tento fix na vláknovém principu (není pumpovací, barva se vytahuje hrotem, který je přímo vložený do vláknového vnitřku fixy) nabízí precizní a komfortní aplikaci inkoustu, která je perfektní pro kreslení, vybarování, skicování a také pro moderní kreativní aplikace jako barevné letteringy v kombinaci s akvarelovou technikou a je k dispozici ve 36 odstínech. Vodní inkoust na bázi potravinářských barviv nezapáchá, a tak se bez problémů dá použít v interiérech bez možných bolestí hlavy.


   K dispozici jsou samozřejmě náhradní náplně ve 24 odstínech, pro doplňování vypsaných fixek a také pro míchání vlastních odstínů. Tyto barvy pak můžete naplnit do EMPTY BRUSH prázdné fixy. Tento ink je dále možný ředit vodou – tím pádem je jednoduché vytvořit speciální efekty jako třeba průhledné odstíny.

    

   MOLOTOW™ BLACKLINER Set 1 obsahuje 4 fixy o rozměrech 0.05, 0.1, 0.2 a 0.4mm.

   MOLOTOW™ Blackliner je první výsledek kooperace MOLOTOW™ a Schneider Schreibgeräte GmbH - což je renomovaná firma v produkci psacích potřeb.
   Pro skicy, náčrty, obtahy, školu nebo jako jednoduchý fineliner. Blackliner Made in Germany obsahuje černý archivní inkoust na vodní bázi a je odolný vodě, chemii a vyblednutí!

   Roboustní hroty obalené v kovu zaručují jemné a přesné linky - dokonalé pro obtahy a detailní kresbu. 
   Díky funkci "Cap off" je liner chráněný před vyschnutím po dobu 90-180 minut*.
   Vysoce kvalitní Blackiner má matný povrch proti klouzání při používání.

   * ŠÍŘKA 1MM = 30 MINUT
  • INFORMACE O PRODUKTU

  • VIDEA

  • SOUBORY KE STAŽENÍ

  Běžná cena: 2 235,00 Kč

  Speciální cena 1 967,00 Kč

  You Save: 12%

  Availability: Není skladem

  [profiler]
  Memory usage: real: 2097152, emalloc: 8865144
  Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem