arrow_submit
Hledání
Molotow - Serach Head
 • SKETCHER SET 12 PCS CHARACTER KIT

  SKETCHER SET 12 PCS CHARACTER KIT
  SKU: 200517-BX
  HMOTNOST: 0.5950 kg
  • POPIS

   Následujte revoluci a #SKETCHBETTER !

   Objevte krásný svět barevných motivů oboustranek SKETCHER pro vaše konceptuální umění, grafiku nebo umělecké či architektonické ilustrace. Perfektní start pro vaše kreativní projekty! Právě totiž začla nová éra oboustranných Twinmarkerů - po třech letech vývoje ve spolupráci s renomovaným výrobcem psacích potřeb Schneider. Obsahuje sofistikovaný AquaPro ink, který má bohatou a hlubokou brilanci barev a dobrou odolnost vůči UV záření. Zasychá stejně rychle jako inkousty na alkoholové bázi, a ani při kreslení na tenký savý papír nedocházi téměř k vytékaní inkoustu. Když shrneme tyto fakty, tento inkoust je skutečnou inovací. 

    

   Stačí si vybrat syté barevné odstíny ve MAIN KIT 1, nebo jejich tmavší a světlější odstíny v MAIN KIT 2 a 3. K tomu jsou navíc další kity, šedé v kitech GREY KIT 1 a 2, PASTELL KIT s pastelovými barvami a jeden CHARAKTER KIT s odstíny na charaktery.

    

   Estetický tvar a štavnatě syté barvy: sady po 12ks jsou ve stejném jedinečném tvaru jako samotné fixy SKETCHER Twinmarker. Zároveň slouží jako dobrá cesta, jak uložit a uspořádat vaše nové oblíbené fixy.

     

   Oboustranný SKETCHER twinmarker je v základu vybaven 2-5mm chisel zkoseným a brush štětcovým hrotem, ale díky unikátní technologii si můžete kombinovat jednu fixu s různými odstíny a typy hrotů, což z tohoto fixu dělá něco víc než obyčejnou oboustrannou fixu. Každá strana fixy jde totiž zvlášť vyjmout, je to totiž vždy samotný uzavřený zásobník - to také znamená že už zádné doplňování náhradním inkoustem! Výměna zásobníku se provádí při zavřené fixe, kdy se jednoduše od a našroubuje do samotného těla, slyšitelné cvaknutí indikuje, že robustní zamykací systém spojil tělo a právě daný zásobník.

    

   Tento oboustranný fix MOLOTOW SKETCHER (twinmarker), je vyrobený v Německu a skládá se z 95% recyklovaných plastů (zásobník = 95%, tělo fixy = 92%). Díky unikátnímu systému výměny zásobníků s robustní a slyšitelnou funkcí zamykání, se ušetří až 56% procent plastů při nákupu nového zásobníku místo kompletní fixy. To znamená o 10,6 gramů plastu méně!

  • INFORMACE O PRODUKTU

  • VIDEA

  • SOUBORY KE STAŽENÍ

  NEBO