arrow_submit
Hledání
Molotow - Serach Head
 • PERMANENT PAINT MARKER, 4-8 MM BUNDLE (3 PCS.)

  PERMANENT PAINT MARKER, 4-8 MM BUNDLE (3 PCS.)
  SKU: 230000_CGS
  HMOTNOST: 0.0960 kg
  • POPIS

   Tento zvýhodněný bundle obsahuje 3ks nové řady 320PP ve skvélých metalíckých odstínec stříbrné, zlaté a černé. Ušetříte 53Kč, kdy jeden fix vyjde na 157,50Kč.

    

   Tato pumpovací fixa řady 320PP je vybavena high-flow vysocepropustným vyměnitelným zkoseným 4-8mm vláknovým hrotem a je ideální nástroj pro aplikaci barvy téměř na všech hladkých a hrubých površích. Obsahuje výbornou kryvou lesklou rychleschnoucí permanentní barvu na alkoholové bázi v 10 odstínech a ve 3 velice oblíbených metalických - zlaté, střibrné a měděné.
   Fixa je ideální pro použití jak v interiéru tak i exteriéru.


   Fix lze po vypsání znova naplnit, v souladu s filozofií Refill-Exchange-Mix. Molotow fixy jsou vybaveny patentovaným kapilárním systémem, který umožňuje plynulou distribuci barvy do hrotu a její konstantní rozložení a obsahují vyhlášený ventil Flowmaster™, kterým lze snadno kontrolovat konstantní výstup barvy. Flexibilita tohoto popisovače může být sotva překonána, při správné údržbě vydrží až 50 znovunaplnění a s použitím Refill Extension plnícího nádstavce se zvýší objem fixy a usnadní se plnění a míchání odstínů.

  • INFORMACE O PRODUKTU

  • VIDEA

  • SOUBORY KE STAŽENÍ

  NEBO
  [profiler]
  Memory usage: real: 4194304, emalloc: 8829968
  Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem