arrow_submit
Hledání
Molotow - Serach Head
 • Masterpiece™ CoversAll 760PI 60mm

  Masterpiece™ CoversAll 760PI 60mm
  SKU: 760000
  HMOTNOST: 0.1023 kg
  • POPIS

   Pumpovací fixa Molotow™ typu Masterpiece 760PI je vybavena nadstandartním vyměnitelným ručně vyrobeným 60mm vláknovým hrotem který je největší v našem portfoliu. Díky speciální hlavě, která obsahuje kapiláry pro rovnoměrnou distribuci barvy do celého hrotu (patentovaný kapilární systém), lze fix uzavřít neprodyšně, a tak jen tak nevyschne.

    

   V kombinaci se klasickým černým inkoustem COVERSALL™ je tento fix bezkonkurenční. Lesklý inkoust je permanentní a umožňuje nevuěřitelně bohatou aplikaci barvy.

   Díky populární receptuře COVERSALL™ černé , je možné s tímto inkoustem získat decentně plastickou aplikaci. Speciální černý inkoust na alkoholové bázi se syntetickým asfaltem je lesklý, vysoce kryvý, permanentní a rychleschnoucí. Díky jeho konzistenci je možná plastická aplikace. Je vhodný téměř pro všechny povrchy.

   Velice vhodný pro kaligrafii a rychlou práci na velkých plochách, nejen pro writery.

    

   Fix lze po vypsání znova naplnit, v souladu s filozofií Refill-Exchange-Mix. Molotow fixy obsahují vyhlášený ventil Flowmaster™, kterým lze snadno kontrolovat konstantní výstup barvy. Flexibilita tohoto prázdného popisovače může být sotva překonána, při správné údržbě vydrží až 50 znovunaplnění a s použitím Refill Extension plnícího nádstavce se zvýší objem fixy a usnadní se plnění a míchání odstínů.

  • INFORMACE O PRODUKTU

  • VIDEA

  • SOUBORY KE STAŽENÍ

  NEBO