arrow_submit
Hledání
Molotow - Serach Head
 • Aqua Ink Pump Softliner 1mm soft brush 6x - Basic-Set 2 - Clear Box

  Aqua Ink Pump Softliner 1mm soft brush 6x - Basic-Set 2 - Clear Box
  SKU: 200463
  HMOTNOST: 0.1570 kg
  • POPIS

   Tento set obsahuje 6 x Aqua Ink Pump Softliner s 1 mm Brush-Tip hrotem a je zabalený v průhledném balení s informacemi o produktu na přední a zadní straně. .

    

   Velice oblíbená pumpovací fixa Molotow™ typu Aqua Ink Pump Softliner je vybavena unikátním vyměnitelným 1mm jemným štětcovým hrotem, se kterým můžete dělat tenké linky ale i tlusté, záleží totiž jak se do toho opřete.  Je to v podstatě revoluční pumpovací brushpen, kdy si množství barvy v hrotu určujete podle toho, kolik načerpáte barvy do hrotu. Tyto fixy vyžadují speciální zařízení pro aktivaci a čerpání barvy, protože při této činnosti se samotným měkkým hrotem hrozí jeho poškození. Z tohoto důvodu mají Softlinery patentovaný vršek, který umožňuje aktivaci a čerpání barvy do hrotu.

    

   Aqua Ink inkoust se skládá z potravinářských barviv a proto je schválen pro děti. Inkoust může být zředěný vodou nebo Aqua Blender Pro médiem pro vytvoření jemných barevných gradientů.

    

   Díky jeho všestranosti, je univerzální pro design, grafiku, kaligrafii a umění. Pump Softliner je Ideální pro všechny aplikace akvarelu a kolorování – dokonce kaligrafické umělecké díla nejsou problém. 

    

   Fix lze po vypsání znova naplnit, v souladu s filozofií Refill-Exchange-Mix. Molotow fixy jsou vybaveny patentovaným kapilárním systémem, který umožňuje plynulou distribuci barvy do hrotu a její konstantní rozložení a obsahují vyhlášený ventil Flowmaster™, kterým lze snadno kontrolovat konstantní výstup barvy. Flexibilita tohoto prázdného popisovače může být sotva překonána, při správné údržbě vydrží až 50 znovunaplnění a s použitím Refill Extension plnícího nádstavce se zvýší objem fixy a usnadní se plnění a míchání odstínů.

  • INFORMACE O PRODUKTU

  • VIDEA

  • SOUBORY KE STAŽENÍ

  Běžná cena: 995,00 Kč

  Speciální cena 795,00 Kč

  Availability: Není skladem