arrow_submit
Hledání
Molotow - Serach Head
 • Chalk křídový fix 4-8mm 6x - Neon-Set Clearbox

  Chalk křídový fix 4-8mm 6x - Neon-Set Clearbox
  SKU: 200475
  HMOTNOST: 0.2389 kg
  • POPIS

   Tento set obsahuje 6x pumpovací doplňovací křídovou fixu CHALK 328 s 4-8mm zkoseným high-flow výměnným vysoceproustným hrotem a je zabalený v průhledném zavíracím obalu s informacemi o produktu.

   • Pumpovací křídová fixa Molotow CHALK typu 328 je vybavena zkoseným high-flow vysocepropustným vyměnitelným 4-8mm vláknovým hrotem je k dispozici až v 10 možných barvách a po vypsání lze znova naplnit.
   • ,Fluorescentní neon odstíny z řady CHALK křídových fixek jsou výrazné díky své barvě, a dobře reagují na UV světlo (vhodné do podniků, kde se tohoto efektu využívá). Tyto odstíny mají limitovanou odolnost proti UV záření.

   Molotow CHALK křídové popisovače jsou ideální pro dočasné aplikace na téměř všechny povrchy a také pro aplikace na plátně, ale i další experimentování. Rychleschnoucí křídová barva lze snadno odstranit vodou či vlhkým hadříkem na hladkých nesavých površích (sklo, plexi etc). Na tabulové barvě mohou po smazání zanechávat decentní stopu, nakolik jsou tekutější než obyčejná křída a dostane se víc do póru barvy - to ovšem nevylučuje jejich použití i na tyto povrchy.

    

   Jsou k dispozici v 10 odstínech. Klasická bílá, 5 flourescentních, metalické stříbrná a zlatá. A jako bonus Deep Black černá která je opravdu černá, červená, a tyto dva odstíny jsou odolné dešti.

    

   Fluorescentní odstíny dobře reagují na UV světlo (vhodné do podniků, kde se tohoto efektu využívá).
   Metalické odstíny, kterí nejsou nejsou přiliš obvyklé - jejich výhoda je neotřelost a unikátnost.

    

   Je možnost také barevné odstíny míchat, ale nedoporučuje se míchat efektové odstíny (metalízy a neony) s klasickými odstíny, efektový odstín ztratí svoje specifické vlastnosti.

   Rada: Pokud je potřeba při některých aplikacích aby se o použití stal fix permanentním, stačí použít náš ONE4ALL™ UV-Varnish lak (matný, lesklý) - kterým se celá aplikace přelakuje, a tím dojde k uzavření a udržení permanence.

    

   Rada: pokud potřebujete více odstínů, tak neváhejte zkontrolovat fixy řady ONE4ALL™, kdy tento systém má mnohem vic možností v rámci rozměrů a obsahuje 50 odstínů a je vodě odolný ale snadno omyvatelný technickým lihem s hladkých a nesavých povrchů - hlavně sklo.

  • INFORMACE O PRODUKTU

  • další informace

  • VIDEA

  • SOUBORY KE STAŽENÍ

  Availability: Není skladem