arrow_submit
Hledání
Molotow - Serach Head
 • HAND MIXED RATP pack

  HAND MIXED RATP pack
  SKU: HMratp
  HMOTNOST: 0.1000 kg
  • POPIS

   Limitovaná edice HAND MIXED™ RATP Subway. Inspirováno systémy pařížského metra.

   Obsahuje podepsaný sítotisk 50 x 40 cm na bavlněný papír + 3 limitované značkovače řady HANDMIXED Subway.

   Exkluzivní fotografie od Malandro Photos v Paříži.

    

   HAND MIXED™ je značkovač s ultra odolnou barvou pro značení všech typů povrchů.

    

   HAND MIXED™ je speciální značkovač industriálního původu, jehož obsahem je barevně namixovaná ultra odolná barva, téměř pasta, pro značkování na všech typech materiálu, při jakémkoliv počasí. Je to nejlepší solid marker na světě vyrobený v Japonsku firmou SAKURA, upravený (namíchaný) právě značkou HANDMIXED. Díky vybrané kombinaci barev (ručně nařezané a složené), lze vytvořit unikátní umělecká díla a nápisy. Klasický točící mechanismus známý ze rtěnek, dávkuje barvu dle potřeby a zbytek barvy vždy udržuje čerstvou.

   Je velice praktický bez potřeby rozpouštědla nebo štětce. Žádné špinavé kapání barvy ani při malování směrem nahoru. Je permanentní, otěruvzdorný, odstranitelný běžným lihem nebo ředidlem. Má také unikátní rozsah pracovních teploty -10°C až do 200°C.

    

   Značka HAND MIXED™
   Začátkem roku 2017 několik mladých imigrantů z Jižní Afriky představilo první vícebarevný značkovací popisovač vhodný pro psaní na jakýkoliv typ povrchu. V roce 2018 vznikla laboratoř HAND MIXED™, malá továrna umístěná v budově určené k demolici, a ta uspokojuje objednávky z celého světa.
   V současné době vyrábí ručně kolem 333 popisovačů denně, přičemž současně vyvíjí nové projekty, jejichž cílem je vývoj současné graffiti scény.

  • INFORMACE O PRODUKTU

  Běžná cena: 1 765,00 Kč

  Speciální cena 1 365,00 Kč

  NEBO