arrow_submit
Hledání
Molotow - Serach Head
 • Hand Mixed 6 PRO

  Hand Mixed 6 PRO
  SKU: HMX0114
  HMOTNOST: 0.1000 kg
  • POPIS

   HAND MIXED™ 6 PRO = 6 barevných odstínů - průměr 12mm

    

   HAND MIXED™ PRO je linie s ultra odolnou barvou pro značení všech typů povrchů.

    

   HAND MIXED™ je speciální značkovač industriálního původu, jehož obsahem je barevně namixovaná ultra odolná barva, téměř pasta, pro značkování na všech typech materiálu, při jakémkoliv počasí. Je to nejlepší solid marker na světě vyrobený v Japonsku firmou SAKURA, upravený (namíchaný) právě značkou HANDMIXED. Díky vybrané kombinaci barev (ručně nařezané a složené), lze vytvořit unikátní umělecká díla a nápisy. Klasický točící mechanismus známý ze rtěnek, dávkuje barvu dle potřeby a zbytek barvy vždy udržuje čerstvou.

    

   Je velice praktický bez potřeby rozpouštědla nebo štětce. Žádné špinavé kapání barvy ani při malování směrem nahoru. Je permanentní, otěruvzdorný, odstranitelný běžným lihem nebo ředidlem. Má také unikátní rozsah pracovních teploty -10°C až do 200°C.

    

   Značka HAND MIXED™
   Začátkem roku 2017 několik mladých imigrantů z Jižní Afriky představilo první vícebarevný značkovací popisovač vhodný pro psaní na jakýkoliv typ povrchu. V roce 2018 vznikla laboratoř HAND MIXED™, malá továrna umístěná v budově určené k demolici, a ta uspokojuje objednávky z celého světa.
   V současné době vyrábí ručně kolem 333 popisovačů denně, přičemž současně vyvíjí nové projekty, jejichž cílem je vývoj současné graffiti scény.

    

    

  • INFORMACE O PRODUKTU

  NEBO