arrow_submit
Hledání
Molotow - Serach Head
 • Refill Extension 211EM 4mm Starter Kit

  Refill Extension 211EM 4mm Starter Kit
  SKU: 200502
  Výroba ukončena, vyprodáno
  HMOTNOST: 0.0518 kg
  • POPIS

   Startovací kit se zvýhodněnou cenou. Obsahuje 2x fix 211EM, 3 Refill Extension Plnící nádstavec B, a pět náhradních hrotů.

    

   Myšlenka Refill Extension nádstavců zůsobila revoluci v znovudoplňování našich pumpovacích popisovačů. Už žádné špinavé ruce, dokonce míchání nových odstínů se stává čistou dětskou hrou.

    

   Pumpovací prázdná fixa Molotow™ typu 211EM je vybavena standartním vyměnitelným 4mm vláknovým hrotem a po vypsání lze znova naplnit, v souladu s filozofií Refill-Exchange-Mix. Molotow fixy jsou vybaveny patentovaným kapilárním systémem, který umožňuje plynulou distribuci barvy do hrotu a její konstantní rozložení a obsahují vyhlášený ventil Flowmaster™, kterým lze snadno kontrolovat konstantní výstup barvy. Flexibilita tohoto prázdného popisovače může být sotva překonána, při správné údržbě vydrží až 50 znovunaplnění a s použitím Refill Extension plnícího nádstavce se zvýší objem fixy a usnadní se plnění a míchání odstínů.

    

   Tento prázdný popisovač umožňuje uměleckou svobodu ve všech úrovních. Kromě těla, které jde naplnit, jsou k dispozici výměnné hrotů v různých velikostech.

    

   Třešnička na dortu: popisovač je kompatibilní hlavně s našimi barvami Molotow™, ale i téměř se všemi barvami a inkousty - jedný limit je, aby barva byla dostatečně řídká aby protekla hrotem.. Tímto lze jednodužše míchat a ukládat individuální odstíny. 

    

   Každý pumpovací popisovač Molotow může být vylepšen s Refill Extension plnícím nádstavcem. V době rostoucích cen základních materiálů, MOLOTOW™ kreslící nástroje s výměnnými hroty a funkcí znovunaplnění nejsou jen levné řešení, ale jsou také garantují inovativní výdrž – MADE IN GERMANY!

  • INFORMACE O PRODUKTU

  • VIDEA

  • SOUBORY KE STAŽENÍ

  NEBO