arrow_submit
Hledání
Molotow - Serach Head
 • Prázdný oboustranný fix 224EM 1,5mm / 4mm

  Prázdný oboustranný fix 224EM 1,5mm / 4mm
  SKU: 211013
  HMOTNOST: 0.0264 kg
  • POPIS

   Konec dilematům, který rozměr si vybrat - tady je řešení!

   Pumpovací OBOUSTRANNÁI prázdná fixa Molotow™ typu 224EM  je vybavena standartními vyměnitelnými hroty, a to 1,5mm vláknovým hrotem a 4mm standartním vláknovým hrotem. Zároveň je fix od výroby vybaven Refill Extension nádstavcem, který zvyšuje objem fixy a umožňuje snadnější plnění a míchání barev.

   po vypsání lze znova naplnit, v souladu s filozofií Refill-Exchange-Mix. Molotow fixy jsou vybaveny patentovaným kapilárním systémem, který umožňuje plynulou distribuci barvy do hrotu a její konstantní rozložení a obsahují vyhlášený ventil Flowmaster™, kterým lze snadno kontrolovat konstantní výstup barvy. Flexibilita tohoto prázdného popisovače může být sotva překonána, při správné údržbě vydrží až 50 znovunaplnění.

    

   Tento prázdný popisovač umožňuje uměleckou svobodu ve všech úrovních. Kromě těla, které jde naplnit, jsou k dispozici výměnné hrotů v různých velikostech.

    

   Třešnička na dortu: popisovač je kompatibilní hlavně s našimi barvami Molotow™, ale i téměř se všemi barvami a inkousty - jedný limit je, aby barva byla dostatečně řídká aby protekla hrotem.. Tímto lze jednodužše míchat a ukládat individuální odstíny. 

  • INFORMACE O PRODUKTU

  • VIDEA

  • SOUBORY KE STAŽENÍ

  NEBO