arrow_submit
Hledání
Molotow - Serach Head
 • Trysky Try Out Pack 30ks

  Trysky Try Out Pack 30ks
  SKU: 905000
  HMOTNOST: 0.0450 kg
  • POPIS

   Tohle je pro všechny, kteří chcou vyzkoušet všechny druhy trysek. Balíček trysek pro vyzkoušení obsahuje 30ks trysek, ventilků či nádstavců, v 18 druzích.
   Jemné, tenké, střední, klasické, kaligrafické, široké a nejširší, speciální.

   Trysky jsou pro spoustu lidí takové tajemství, a často neví které si vybrat. Za nás platí, vemte si třeba všechny, a najděte si ty co vám sedí, a ty si pak kupujte. A nebojte se občas zaexperimentovat, protože můžete najít něco, co vás předtím nenapadlo.


   První čtyři řady jsou trysky v portfoliu Molotow™, a bonus trysky jsou mostwanted trysky od jiných výrobců, které s našimi spreji taky kámoší.


   Rozdělili jsme je dle jasných kritérií:
   - dle linky: tenké, jemné, široké, speciální a bonus
   - dle síly: od ● až ●●●●●


   Díky ventilům Molotow™ sprejů Flowmaster™ a jemnějším Soft-Ventil a Vari-Valve lze kontrolovat průtok barvy, a díky právě jemnějším ventilům to jde ještě snadněji (Flame™ má jemný ventil taky). Při jemném stisku je průtok barvy pomalý, a při větším větší – a to je velice vhodné při různých aplikacích. Často to přirovnáváme tak, že to není jen brzda a plyn, ale je tam víc poloh, díky kterým při trocha tréninku dosáhnete plynulého přechodu z tenké do tlusté. V podstatě se širokou tryskou jste schopni nanášet malé množství barvy či udělat tenkou linku.

    

   Průběh aplikace barvy je závislý na tlaku barvy (nízký tlak – low pressure, vysoký tlak – high pressure), na typu ventilu (měkký, tvrdý), na typu barvy (akryl, nitro, etc), na vzdálenosti od povrchu, úhlu držení spreje, a také na stisku, jak jsme psali výše.

    

   Jak si zapamatovat trysky? Buď dle jejich barevné kombinace, nebo si je prostě vyfoťte, nebo navzorkujte, ať víte, protože v tomto počtu to jde snadno zapomenout. Na tryskách jsou také vyražené zevnitř číslice, ty ovšem nemají žádný význam, takže dle těchto čísel se neorientujte.

    

   Trysky jsou rozdělené do čtyř základních kategorií, a jsou vždy od nejtenší po nejtlustší v dané kategorii. Symbol  reprezentuje kolik barvy vychází z trysky ven - údaje jsou orientační, pořád platí to, že záleží na technice. Vysvětleno v sekci Další informace.

  • INFORMACE O PRODUKTU

  • další informace

  Availability: Není skladem