ESHOP JE V ZÁBĚHU. OMLUVTE CHYBY. KÓD "NEWWEB" PRO 10% SLEVU.

×

Od: 300,00 Kč
Od: 61,00 Kč
299,00 Kč
299,00 Kč
299,00 Kč
135,00 Kč
135,00 Kč
MOLOTOW

MOLOTOW - THE ORIGINAL

Již přes 25 let značka MOLOTOW vyvíjí koncepty pro spreje, fixy nejen na graffiti a potřeby pro malby nejen do města. Značka přitom klade vysoký důraz na kvalitu a spokojenost zákazníků.
Kreativita je tok! To je přesně důvod, proč se vždy snažíme optimalizovat a znovu vytvářet vysoce kvalitní umělecké potřeby. S prvním graffiti sprejem MOLOTOW PREMIUM jsme v roce 1999 nastavili nové standardy pro celosvětové hnutí kreativních umělců. Krátce poté jsme tyto kvality vložili do fixů, zvláště když mluvíme o akrylových fixech, pumpovacích fixech, tag markerech a graffiti fixech. V důsledku toho jsme známí díky jedinečným fixám, jako jsou akrylové fixy ONE4ALL a LIQUID CHROME či unikátni SKETCHER, kde je základní faktor dlouhodobá udržitelnost. Zároveň vytváříme standardy kvality, které jsou dodnes nedosažené.
Přijďte se podívat na portfolio značky do naší prodejny Molotow Praha. Ta se nacházi v Praze Holešovicích na ulicli Plynární 33, a má otevřeno v pracovní dny 11 - 19. Dále můžete navštívit další prodejny i mimo ČR.

OBJEVTE NAŠE BESTSELLERY

BURNER SPREJ JE NEJLEPŠÍ CHROMOVÝ SPREJ

Klasika mezi spreji nejen na graffiti! Dodnes je Molotow BURNER CHROME považován za nejlepší chrom ve sprejích. Tryska má vysokou rychlost rozstřikování a je obzvláště tichá. Mnoho barvy v krátkém čase - skutečné akce lze dosáhnout hlavně se spreji řady MOLOTOW BURNER.

LIQUID CHROME MÁ SKUTEČNÝ ZRCADLOVÝ EFEKT

Chromové popisovače se skutečným zrcadlovým efektem: řada LIQUID CHROME se skládá z různých šířek hrotu a je na trhu jedinečná. Chromová pera jsou ideální pro hobby a modelářství, stejně jako graffiti na papíře. Lakovací fixy s vysokým leskem s chromovým efektem jsou plnitelné a mají výměnné hroty.

ONE4ALL VYSOCE KRYVÉ AKRYLÁTOVÉ FIXY

Akrylové popisovače s vysokou krycí schopností pro více než 199 povrchů. Znovuplnitelné fixy mají také velmi dobrou odolnost proti UV záření a jsou k dispozici v 74 barvách (včetně lesklé černé a bílé) a různých šířkách hrotu. Díky sladěným akrylovým náplním lze míchat jednotlivé barevné přechody.